MONTUNO TAŞ DUVAR

MONTUNO serimiz modüler yapısıyla uygulama kolaylığı sağlamaktadır. Dış cephe kaplamaları için üretilmiştir. Derzsiz yığma uygulamalar için tasarlanmıştır. Hafif murçlanmış yüzeyi sayesinde doğal taşlardan ayırt edemezsiniz. Montuno dekoratif taş duvar kaplama modelleri kalıp ve yüzey görselliği açısından birbirinden farklı ölçülerde üretilir. Köşe taşı detayı projelerinizin vazgeçilmezidir. Tüm iç ve dış cephe tasarımlarınız için bu dekoratif kültür taşı ile kaplayabilirsiniz.
MONTUNO serimizde bulunan MONTUNO Travertino, MONTUNO Marron, MONTUNO Gris, MONTUNO Antracita gibi dört farklı renk seçeneği ile sizlere kendi zevkinizi yapılarınıza yansıtmak da kolaylık sağlar.
MONTUNO serimiz ayrıca derz dolgusu gereksinimi olmadığı için daha ekonomiktir. Uyguluma süresinden de tasarruf etmenize olanak sağlar. Yüksek metrajlı projeleriniz için farklı renk alternatifleri ile üretim yapabiliriz.
MONTUNO TAŞ DUVAR KAPLAMA ÇEŞİTLERİ

MONTUNO TAŞ DUVAR

GALERİ

 
 
Taş Duvar Agrilla
Teknik Özellikler
* Boyutlar: 25 x 20/30/50 cm
* Kalınlık: 3,00 - 5,00 cm
* Derz Aralığı: Derzsiz
* Bir Kutu İçeriği: 0,90 m²
* Ağırlık: 45 kg/m²

  • Bu sayfada listelenen boyutlar ve ağırlıklar yaklaşıktır.
  • Kültür taşı kutu metrajı yukarıda belirtilen derzli uygulamaya göre hesaplanmıştır. Yığma uygulamada sipariş miktarı %15-%25 artırılmalıdır.
  • Kültür taşı önerilen derz ve yapıştırıcı miktarı, tavsiye ettiğimiz derz boşluğuna göre hesaplanmıştır. Farklı bir uygulama yapılacaksa kullanılacak derz ve yapıştırıcı miktarı değişkenlik gösterir.
  • Artpietra Kültür taşı ve tuğlası el yapımıdır. Bu nedenle farlı tarihlerde verilen siparişler arasında ton farkı görülebilir.

Taş Duvar Kaplama

Artpietra Montuno Taş Duvar Kaplama iç ve dış cephe kaplamalarınızın vazgeçilmez bir ürünüdür. Özellikle Villa cephe kaplamalarında, bina giriş zemin kaplamalarında ve iç mekan dekorasyonlarında en çok tercih edilen dekoratif yapı malzemesidir. Kalitesi ve doğal görünümüyle bina dış cephe kaplamalarınız için oldukça avantaj sağlamaktadır. Doğal taşlara kıyasla daha hafif ve oldukça fazla renk seçeneğiyle kullanımınıza sunulmuştur. Taş duvar kaplama çimento, pomza ve renk pigmetleri karıştırılarak fabrikasyon belirli üretim aşamaları kat ederek üretilmektedir. Taş duvar kaplama içeriğinde kanserojen madde içermemektedir. Polyester ürünler gibi koku, deformasyon ve renk değişimi yapmamaktadır. İnsan sağlığına herhangi bir zararı olmayan kültür taşı kaplama ürünleri uygulaması bir o kadar da basittir.

Taş Duvar Uygulama Nasıl Yapılır?

Artpietra Montuno Taş duvar kaplama için uygun hale getirmek için yüzey taraklı mala ile sıvanmalıdır. Ardından kutular halinde teslim edilen taş duvar kaplama ürünleri arka yüzeyine yapıştırma harcı sürülerek kaplama yapılacak olan duvara tek tek döşenmelidir. ( Unutmamak gerekir ki kültür taşı kutuları uygulama esnasında en az 3 kutu olarak açılmalıdır ki ürün renk harmanlaması daha estetik hale gelsin.) Taş duvar kaplama uygulaması yapılırken lazer veya terazi kullanılması gerekmektedir. Taş duvar kaplama yapılacak alan bitirildikten sonra kültür taşı derz poşeti ile taş kaplama aralarında kalan kısım doldurulmalıdır. Kültür taşı derz harcı tam anlamıyla kurumadan küçük bir dal parçası ya da mala ucuyla fazla sürülen taş duvar derzi temizlenmelidir. Son olarak temiz ve yumuşak bir fırça yardımıyla yüzeyde kalan taş duvar derz kalıntıları temizlenmelidir. Bu işlemler sonrasında da taş duvar kaplama ürünü ömrünü uzatmak ve renk kalıcılığını sağlamak adına Emprenye ürün kültür taşı uygulaması yapılan alana yüzeysel olarak sürülmelidir.
Taş duvar uygulama ve Kültür taşı uygulama nasıl yapılır öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Taş Duvar Kaplama Renk seçenekleri

Artpietra Montuno Taş Duvar Kaplama iç ve dış cephe kaplamalarınızın vazgeçilmez bir ürünüdür. Özellikle Villa cephe kaplamalarında, bina giriş zemin kaplamalarında ve iç mekan dekorasyonlarında en çok tercih edilen dekoratif yapı malzemesidir. Kalitesi ve doğal görünümüyle bina dış cephe kaplamalarınız için oldukça avantaj sağlamaktadır. Doğal taşlara kıyasla daha hafif ve oldukça fazla renk seçeneğiyle kullanımınıza sunulmuştur. Kültür taşı kaplama çimento, pomza ve renk pigmetleri karıştırılarak fabrikalarda belirli üretim aşamaları kat ederek üretilmektedir. Kültür taşı kaplama içeriğinde kanserojen madde içermemektedir. Polyester ürünler gibi koku, deformasyon ve renk değişimi yapmamaktadır. İnsan sağlığına herhangi bir zararı olmayan kültür taşı kaplama ürünleri uygulaması bir o kadar da basittir. Sizde Villa dış cephe kaplama ve bina dış cephe giydirme işlemleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Taş Duvar Kaplama m² Fiyatları

Artpietra Montuno Taş duvar kaplama m² fiyatları uygulama yapacağınız alan ve uygulama zemininize göre değişmektedir. Taş duvar Montuno kutu içeriğinde ortalama 0,90 m² olarak kutulanmakta olup, ortalama ağırlığı 45 kg/m² dir. Taş duvar Montuno profesyonel dönüş kabiliyeti ile köşe dönüş taşı olarak adlandırılan köşe detaylarınızıda düşünmüştür. Bir bütün taş varmış gibi bina ya da villa cephelerinizde dönüş alınlarınızı 90° lik açılarınızı dönebilirsiniz. Köşe taşları siparişlerinizde ayrıca belirtilmesi gerekilen bir detaydır. Taş duvar kaplama m² fiyatları ortalama olarak 350 - 400 TL aralığındadır. Köşe taşı mtul fiyatları ortalama 250-300 TL aralığındadır. Taş duvar kaplama metrajlı projeleriniz ve indirimli fiyatlardan yararlanmak için uzman satış ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.
Taş duvar kaplama m² fiyatları uygulama metrajlarınıza göre farklı maliyetler göstermektedir. Bu nedenle iç ve dış cephe kaplama projeleriniz ve uygulamalarınız için fiyat teklifi almayı unutmayınız. İstanbul depo stokları öğrenmek ve Uygun fiyat, iskonto oranlarımız için Ataşehir merkez ofisimizi arayarak öğrenebilirsiniz. İstanbul depomuzdaki stokları öğrenmeden karar vermeyiniz. İstanbul Ataşehir depomuz üzerinden sizlere en uygun fiyat, hızlı servis ve lojistik sağlamaktayız.