TAMAMLAYICI ÜRÜNLER

Pencere Söveleri Sağ Söve Sol söve ve Düz söve olarak adlandırılmaktadır. 50 x 12,5 cm boyutlarında tasarlanmıştır. Pencere ve kapı kenarlarında gri ve krem renkte gerek taş gerekse tuğla duvar kaplama renklerine uyumlu olarak üretilmiştir.
Pencere Denizlik Sağ Denizlik, Sol Denizlik ve Düz denizlik olarak adlandırılmaktadır. 50 x12,5 cm boyutlarında tasarlanmıştır. Kültür taşı ve tuğla duvar kaplamalarının pencere alt yüzeyi için üretilmiştir.
Detay Elemanları Yassı Profil, Kilit Taşı ve priz kutusu adı altında üretilmektedir. Taş duvar ve tuğla duvar yapılan yüzeylerde pencere detay elemanları görselleştirmek amacıyla kullanılmaktadır.
 
 

Pencere Detay Elemanları

Fark yaratan detaylar...

Projelerini detaylarına kadar düşünenler için üretilmiştir. Pencere ve kapı kenarlarında kusursuz güzelliklerle bitirmek ve cephesini sıradanlıktan çıkartmak isteyenler için üretilmiştir. Antik roma mimarisinden esinlenerek imalatı yapmaktadır. Roma mimarisinin mihenk taşlarından pencere söve ve denizlik detaylarını yapılarınıza yansıtabilirsiniz. Piyasada bulunan prekast söve ve köpük söve olarak bilinen dış cephe detay elemanlarından daha gösterişli ve sağlamdır. Boya ve temizlik gerektirmez. Üzerinden yıllar geçsede görselliğinden ve sağlamlığından bir şey kaybetmez.