OLD BRICK TUĞLA DUVAR

Old brick tuğla duvar kaplama modelleri 12 farklı renk ve doku ile üretilmektedir. Birbiriyle harmanlama yapabileceğiniz alternatif renklerle iç ve dış cephe duvar kaplama tasarımlarınızın vazgeçilmez modelidir. Barok mimarisinin yüzyıllardır yapı taşlarından olan tuğla duvar kaplama estetik ve görselliğinden birşey kaybetmemiştir. Günümüzde bile gerek mimari gerekse yapı malzeme olarak değerlendirilmektedir. Old Brick tuğla duvar serimiz 60X210 mm boyutlarında ve ortalama 1,5 cm kalınlığındadır. Dış köşe dönüş detayı olarak köşe taşı mevcut olup metretul olarak sipariş alınmaktadır. Tuğla duvar kaplama montajı hızlı ve kolaydır. Old brick tuğla duvar uyguluma süresinden de tasarruf etmenize olanak sağlar. Yapısı gereği ortama sıcaklık katacaktır.

OLD BRICK TUĞLA DUVAR KAPLAMA DOKULARI

OLD BRICK TUĞLA DUVAR

GALERİ

 
 
OLD BRICK - Tuğla Duvar
Teknik Özellikler
* Boyutlar: 60 x 210 mm
* Kalınlık: 1,50 cm
* Derz Aralığı: 1,50 cm
* Bir Kutu İçeriği: 1,20 m²
* Ağırlık: 23 kg/m²

  • Bu sayfada listelenen boyutlar ve ağırlıklar yaklaşıktır.
  • Kültür tuğlası kutu metrajı yukarıda belirtilen derzli uygulamaya göre hesaplanmıştır. Yığma uygulamada sipariş miktarı %15-%25 artırılmalıdır.
  • Kültür tuğlası önerilen derz ve yapıştırıcı miktarı, tavsiye ettiğimiz derz boşluğuna göre hesaplanmıştır. Farklı bir uygulama yapılacaksa kullanılacak derz ve yapıştırıcı miktarı değişkenlik gösterir.
  • Artpietra Kültür tuğlası ve tuğlası el yapımıdır. Bu nedenle farlı tarihlerde verilen siparişler arasında ton farkı görülebilir.

OLD BRICK TUĞLA DUVAR MODELLERİ


Old Brick Blanco, Old Brick Crema, Old Brick Rosa, Old Brick Rojo, Old Brick Narranja, Old Brick Cotto, Old Brick Marron, Old Brick Ascuas, Old Brick Antracita, Old Brick Blend1, Old Brick Blend2 olarak adlandırılmaktadır.