AUTHENTIC BRICK TUĞLA DUVAR

AUTHENTIC BRICK tuğla duvar serimiz iç veya dış mekan uygulamaları için mükemmel bir görünüm sağlar. Dünya tarihinin imalatı yapılan ilk yapı malzemelerinden olan tuğla, geçmiş tarihlerde bina taşıyıcı yapı malzemesi olarak kullanılmaktaydı. Şimdilerde ise Cafe, restoran, mağaza gibi sosyal yaşam alanlarımızda ve iç ve dış cephe kaplamalarında kullanılmaktadır. Bina cephe giydirme ve dekoratif amaçlı olarak tercih edilen yapı malzemesidir.
AUTHENTIC BRICK tuğla duvar modelleri Authentic Brick Ambar, Authentic Brick Ascuas, Authentic Brick Gris, Authentic Brick Antracita, Authentic Brick Combo1, Authentic Brick Combo2, Authentic Brick Combo3 gibi 7 farklı renk seçeneği sayesinde sizlere kendi tarzınızı yapılarınıza yansıtmada kolaylık sağlar.
Authentic Brick tuğla duvar serimiz 70X210 cm boyutlarında ve ortalama 1,5 cm kalınlığındadır. Dış köşe dönüş detayı olarak köşe taşı mevcut olup metretul olarak sipariş alınmaktadır. Tuğla duvar kaplama montajı hızlı ve kolaydır. Uyguluma süresinden de tasarruf etmenize olanak sağlar. Yapısı gereği ortama sıcaklık katacaktır.
AUTHENTIC BRICK TUĞLA DUVAR KAPLAMA DOKULARI

Authentic Brick- Tuğla Duvar
Teknik Özellikler
* Boyutlar: 70 x 230 mm
* Kalınlık: 1,00 - 1,50 mm
* Derz Aralığı: 1,50 cm
* Bir Kutu İçeriği: 1,00 m²
* Ağırlık: 24 kg/m²

  • Bu sayfada listelenen boyutlar ve ağırlıklar yaklaşıktır.
  • Kültür tuğlası kutu metrajı yukarıda belirtilen derzli uygulamaya göre hesaplanmıştır. Yığma uygulamada sipariş miktarı %15-%25 artırılmalıdır.
  • Kültür tuğlası önerilen derz ve yapıştırıcı miktarı, tavsiye ettiğimiz derz boşluğuna göre hesaplanmıştır. Farklı bir uygulama yapılacaksa kullanılacak derz ve yapıştırıcı miktarı değişkenlik gösterir.
  • Artpietra Kültür taşı ve tuğlası el yapımıdır. Bu nedenle farlı tarihlerde verilen siparişler arasında ton farkı görülebilir.

Tuğla Duvar Kaplama

Artpietra Authentic Brick Tuğla Duvar Kaplama iç ve dış cephe kaplamalarınızın vazgeçilmez bir ürünüdür. Özellikle Villa cephe kaplamalarında, bina giriş zemin kaplamalarında ve iç mekan dekorasyonlarında en çok tercih edilen dekoratif yapı malzemesidir. Kalitesi ve doğal görünümüyle bina dış cephe kaplamalarınız için oldukça avantaj sağlamaktadır. Doğal taşlara kıyasla daha hafif ve oldukça fazla renk seçeneğiyle kullanımınıza sunulmuştur. Tuğla duvar kaplama çimento, pomza ve renk pigmetleri karıştırılarak fabrikasyon belirli üretim aşamaları kat ederek üretilmektedir. Tuğla duvar kaplama içeriğinde kanserojen madde içermemektedir. Polyester ürünler gibi koku, deformasyon ve renk değişimi yapmamaktadır. İnsan sağlığına herhangi bir zararı olmayan kültür taşı kaplama ürünleri uygulaması bir o kadar da basittir.

Tuğla Duvar Uygulama Nasıl Yapılır?

Artpietra Authentic Brick Tuğla duvar kaplama için uygun hale getirmek için yüzey taraklı mala ile sıvanmalıdır. Ardından kutular halinde teslim edilen taş duvar kaplama ürünleri arka yüzeyine yapıştırma harcı sürülerek kaplama yapılacak olan duvara tek tek döşenmelidir. ( Unutmamak gerekir ki kültür tuğlası kutuları uygulama esnasında en az 3 kutu olarak açılmalıdır ki ürün renk harmanlaması daha estetik hale gelsin.) Tuğla duvar kaplama uygulaması yapılırken lazer veya terazi kullanılması gerekmektedir. Tuğla duvar kaplama yapılacak alan bitirildikten sonra kültür tuğlası derz poşeti ile tuğla kaplama aralarında kalan kısım doldurulmalıdır. Kültür tuğlası derz harcı tam anlamıyla kurumadan küçük bir dal parçası ya da mala ucuyla fazla sürülen tuğla duvar derzi temizlenmelidir. Son olarak temiz ve yumuşak bir fırça yardımıyla yüzeyde kalan tuğla duvar derz kalıntıları temizlenmelidir. Bu işlemler sonrasında da tuğla duvar kaplama ürünü ömrünü uzatmak ve renk kalıcılığını sağlamak adına Emprenye ürün kültür taşı uygulaması yapılan alana yüzeysel olarak sürülmelidir.
Tuğla duvar uygulama ve Kültür tuğlası uygulama nasıl yapılır öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Tuğla Duvar Kaplama Renk seçenekleri

Artpietra Authentic Brick Tuğla Duvar Kaplama iç ve dış cephe kaplamalarınızın vazgeçilmez bir ürünüdür. Özellikle Villa cephe kaplamalarında, bina giriş zemin kaplamalarında ve iç mekan dekorasyonlarında en çok tercih edilen dekoratif yapı malzemesidir. Kalitesi ve doğal görünümüyle bina dış cephe kaplamalarınız için oldukça avantaj sağlamaktadır. Doğal tuğlalara kıyasla daha hafif ve oldukça fazla renk seçeneğiyle kullanımınıza sunulmuştur. Kültür tuğlası kaplama çimento, pomza ve renk pigmetleri karıştırılarak fabrikalarda belirli üretim aşamaları kat ederek üretilmektedir. Kültür tuğlası kaplama içeriğinde kanserojen madde içermemektedir. Polyester ürünler gibi koku, deformasyon ve renk değişimi yapmamaktadır. İnsan sağlığına herhangi bir zararı olmayan kültür tuğlası kaplama ürünleri uygulaması bir o kadar da basittir. Sizde Villa dış cephe kaplama ve bina dış cephe giydirme işlemleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Tuğla Duvar Kaplama m² Fiyatları

Artpietra Authentic Brick Tuğla duvar kaplama m² fiyatları uygulama yapacağınız alan ve uygulama zemininize göre değişmektedir. Tuğla duvar kaplama Authentic Brick kutu içeriğinde ortalama 1 m² olarak kutulanmakta olup, ortalama ağırlığı 24 kg/m² dir. Tuğla duvar Authentic Brick profesyonel dönüş kabiliyeti ile köşe dönüş taşı olarak adlandırılan köşe detaylarınızıda düşünmüştür. Bir bütün taş varmış gibi bina ya da villa cephelerinizde dönüş alınlarınızı 90° lik açılarınızı dönebilirsiniz. Köşe taşları siparişlerinizde ayrıca belirtilmesi gerekilen bir detaydır. Tuğla duvar kaplama m² fiyatları ortalama olarak 200 - 250 TL aralığındadır. Köşe tuğlası mtul fiyatları ortalama 150-200 TL aralığındadır. Tuğla duvar kaplama metrajlı projeleriniz ve indirimli fiyatlardan yararlanmak için uzman satış ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.
Tuğla duvar kaplama m² fiyatları uygulama metrajlarınıza göre farklı maliyetler göstermektedir. Bu nedenle iç ve dış cephe kaplama projeleriniz ve uygulamalarınız için fiyat teklifi almayı unutmayınız. İstanbul depo stokları öğrenmek ve Uygun fiyat, iskonto oranlarımız için Ataşehir merkez ofisimizi arayarak öğrenebilirsiniz. İstanbul depomuzdaki stokları öğrenmeden karar vermeyiniz. İstanbul Ataşehir depomuz üzerinden sizlere en uygun fiyat, hızlı servis ve lojistik sağlamaktayız.