THIN BRICK TUĞLA DUVAR

Thin Brick tuğla duvar serimiz iç veya dış mekan uygulamaları için mükemmel bir görünüm sağlar. İnce ve modern tasarımıyla günümüz mimarisinin vazgeçilmez yapı malzemesidir. Tv ünitesi arkasında ve yaşam alanlarımızın birçok noktasında thin brick kültür tuğlası kullanılmaktadır.İç ve dış cephe kaplamalarında ısı yalıtım malzemeleri üzerinde kullanılmaktadır. Yüksek yapılı binaların dış cephe kaplamasında gerek modern görünümü gerekse ürün ağırlığı sebebiyle tercih edilir bir tuğla duvar kaplaması olmuştur.
Thin Brick tuğla duvar modelleri Thin Brick Blanco, Thin Brick Travertino, Thin Brick Gris, Thin Brick Antracita, Thin Brick Arena, Thin Brick Rojo, Thin Brick Antik Rojo ve Thin Brick Marron gibi 8 farklı renk seçeneği sayesinde sizlere kendi tarzınızı yapılarınıza yansıtmada kolaylık sağlar.
Thin Brick tuğla duvar serimiz 50X210 cm boyutlarında ve ortalama 1,00 cm kalınlığındadır. Dış köşe dönüş detayı olarak köşe taşı mevcut olup metretul olarak sipariş alınmaktadır. Tuğla duvar kaplama montajı hızlı ve kolaydır. Uyguluma süresinden de tasarruf etmenize olanak sağlar. Yapısı gereği ortama sıcaklık katacaktır.

THIN BRICK TUĞLA DUVAR KAPLAMA DOKULARI

THIN BRICK TUĞLA DUVAR

GALERİ

 
 
THIN BRICK - Tuğla Duvar
Teknik Özellikler
* Boyutlar: 50 x 210 Mm
* Kalınlık: 1,00 cm
* Derz Aralığı: 1,50 cm
* Bir Kutu İçeriği: 1,50 m²
* Ağırlık: 17 kg/m²

  • Bu sayfada listelenen boyutlar ve ağırlıklar yaklaşıktır.
  • Kültür tuğlası kutu metrajı yukarıda belirtilen derzli uygulamaya göre hesaplanmıştır. Yığma uygulamada sipariş miktarı %15-%25 artırılmalıdır.
  • Kültür tuğlası önerilen derz ve yapıştırıcı miktarı, tavsiye ettiğimiz derz boşluğuna göre hesaplanmıştır. Farklı bir uygulama yapılacaksa kullanılacak derz ve yapıştırıcı miktarı değişkenlik gösterir.
  • Artpietra Kültür tuğlası ve tuğlası el yapımıdır. Bu nedenle farlı tarihlerde verilen siparişler arasında ton farkı görülebilir.