RIO TAŞ DUVAR

Doğayı gözlemlemek, özgünlük dolu tasarımlara ulaşmak elinizde. Konut veya ticari, Büyük ölçekli veya küçük ölçekli. Bir sonraki projeniz ne gerektiriyorsa, mutlaka hassasiyetlerinize ve bütçenize hitap eden bir kültür taşı kaplaması vardır. RIO taş duvar kaplama çeşitleri rastgele şekillendirilmiş orman nehir yatağında yıllarca yuvarlanan taşların sıcak ve davetkar görünümüne sahiptir. Rahat ve zamansız RIO serimizi çeşitli iç ve dış tasarımları vurgulamak için kullanılabilirsiniz.
RIO serimizdeki Rio Blend, Rio Perla gibi iki farlı renk seçeneğiyle yaşam alanlarınıza kendi tarzınızı kolaylıkla yansıtabilirsiniz.
RIO TAŞ DUVAR KAPLAMA ÇEŞİTLERİ

RIO TAŞ DUVAR

GALERİ

 
 
Taş Duvar RIO
Teknik Özellikler
* Boyutlar: 25 x 1200 cm²
* Kalınlık: 2,00 - 3,50 cm
* Derz Aralığı: 2,00 cm
* Bir Kutu İçeriği: 1.25 m²
* Ağırlık: 37 kg/m²

  • Bu sayfada listelenen boyutlar ve ağırlıklar yaklaşıktır.
  • Kültür taşı kutu metrajı yukarıda belirtilen derzli uygulamaya göre hesaplanmıştır. Yığma uygulamada sipariş miktarı %15-%25 artırılmalıdır.
  • Kültür taşı önerilen derz ve yapıştırıcı miktarı, tavsiye ettiğimiz derz boşluğuna göre hesaplanmıştır. Farklı bir uygulama yapılacaksa kullanılacak derz ve yapıştırıcı miktarı değişkenlik gösterir.
  • Artpietra Kültür taşı ve tuğlası el yapımıdır. Bu nedenle farlı tarihlerde verilen siparişler arasında ton farkı görülebilir.

Taş Duvar Kaplama

Artpietra Rio Taş Duvar Kaplama iç ve dış cephe kaplamalarınızın vazgeçilmez bir ürünüdür. Özellikle Villa cephe kaplamalarında, bina giriş zemin kaplamalarında ve iç mekan dekorasyonlarında en çok tercih edilen dekoratif yapı malzemesidir. Kalitesi ve doğal görünümüyle bina dış cephe kaplamalarınız için oldukça avantaj sağlamaktadır. Doğal taşlara kıyasla daha hafif ve oldukça fazla renk seçeneğiyle kullanımınıza sunulmuştur. Taş duvar kaplama çimento, pomza ve renk pigmetleri karıştırılarak fabrikasyon belirli üretim aşamaları kat ederek üretilmektedir. Taş duvar kaplama içeriğinde kanserojen madde içermemektedir. Polyester ürünler gibi koku, deformasyon ve renk değişimi yapmamaktadır. İnsan sağlığına herhangi bir zararı olmayan kültür taşı kaplama ürünleri uygulaması bir o kadar da basittir.

Taş Duvar Uygulama Nasıl Yapılır?

Artpietra Rıo Taş duvar kaplama için uygun hale getirmek için yüzey taraklı mala ile sıvanmalıdır. Ardından kutular halinde teslim edilen taş duvar kaplama ürünleri arka yüzeyine yapıştırma harcı sürülerek kaplama yapılacak olan duvara tek tek döşenmelidir. ( Unutmamak gerekir ki kültür taşı kutuları uygulama esnasında en az 3 kutu olarak açılmalıdır ki ürün renk harmanlaması daha estetik hale gelsin.) Taş duvar kaplama uygulaması yapılırken lazer veya terazi kullanılması gerekmektedir. Taş duvar kaplama yapılacak alan bitirildikten sonra kültür taşı derz poşeti ile taş kaplama aralarında kalan kısım doldurulmalıdır. Kültür taşı derz harcı tam anlamıyla kurumadan küçük bir dal parçası ya da mala ucuyla fazla sürülen taş duvar derzi temizlenmelidir. Son olarak temiz ve yumuşak bir fırça yardımıyla yüzeyde kalan taş duvar derz kalıntıları temizlenmelidir. Bu işlemler sonrasında da taş duvar kaplama ürünü ömrünü uzatmak ve renk kalıcılığını sağlamak adına Emprenye ürün kültür taşı uygulaması yapılan alana yüzeysel olarak sürülmelidir.
Taş duvar uygulama ve Kültür taşı uygulama nasıl yapılır öğrenmek için bizimle iletişime geçin.

Taş Duvar Kaplama Renk seçenekleri

Artpietra Rio Taş Duvar Kaplama iç ve dış cephe kaplamalarınızın vazgeçilmez bir ürünüdür. Özellikle Villa cephe kaplamalarında, bina giriş zemin kaplamalarında ve iç mekan dekorasyonlarında en çok tercih edilen dekoratif yapı malzemesidir. Kalitesi ve doğal görünümüyle bina dış cephe kaplamalarınız için oldukça avantaj sağlamaktadır. Doğal taşlara kıyasla daha hafif ve oldukça fazla renk seçeneğiyle kullanımınıza sunulmuştur. Kültür taşı kaplama çimento, pomza ve renk pigmetleri karıştırılarak fabrikalarda belirli üretim aşamaları kat ederek üretilmektedir. Kültür taşı kaplama içeriğinde kanserojen madde içermemektedir. Polyester ürünler gibi koku, deformasyon ve renk değişimi yapmamaktadır. İnsan sağlığına herhangi bir zararı olmayan kültür taşı kaplama ürünleri uygulaması bir o kadar da basittir. Sizde Villa dış cephe kaplama ve bina dış cephe giydirme işlemleriniz için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Taş Duvar Kaplama m² Fiyatları

Artpietra Rio Taş duvar kaplama m² fiyatları uygulama yapacağınız alan ve uygulama zemininize göre değişmektedir. Taş duvar Agrilla kutu içeriğinde ortalama 1,25 m² olarak kutulanmakta olup, ortalama ağırlığı 37 kg/m² dir. Taş duvar Agrilla profesyonel dönüş kabiliyeti ile köşe dönüş taşı olarak adlandırılan köşe detaylarınızıda düşünmüştür. Bir bütün taş varmış gibi bina ya da villa cephelerinizde dönüş alınlarınızı 90° lik açılarınızı dönebilirsiniz. Köşe taşları siparişlerinizde ayrıca belirtilmesi gerekilen bir detaydır. Taş duvar kaplama m² fiyatları ortalama olarak 350 - 400 TL aralığındadır. Köşe taşı mtul fiyatları ortalama 250-300 TL aralığındadır. Taş duvar kaplama metrajlı projeleriniz ve indirimli fiyatlardan yararlanmak için uzman satış ekibimizle irtibata geçebilirsiniz.
Taş duvar kaplama m² fiyatları uygulama metrajlarınıza göre farklı maliyetler göstermektedir. Bu nedenle iç ve dış cephe kaplama projeleriniz ve uygulamalarınız için fiyat teklifi almayı unutmayınız. İstanbul depo stokları öğrenmek ve Uygun fiyat, iskonto oranlarımız için Ataşehir merkez ofisimizi arayarak öğrenebilirsiniz. İstanbul depomuzdaki stokları öğrenmeden karar vermeyiniz. İstanbul Ataşehir depomuz üzerinden sizlere en uygun fiyat, hızlı servis ve lojistik sağlamaktayız.