Taş Duvar

Taş Duvar Kaplama Modelleri
Aradığınız taş duvar kaplama modellerimizi 9 ayrı taş duvar kaplama grubunda topladık. Derzli ve kuru yığma uygulama sisteminde farklı taşların harmanlaması ile kullanabileceğiniz taş duvar kaplamalarından dilediğinizi seçebilir ya da yardım almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.
Doku ve Renk seçenekleri için tıklayınız...
Tas-Duvar-Pizarra
PIZARRA
Köşe Taşı

Taş Duvar Kaplama


Evlerinizin, Binanızın Dış yüzeyinde bulunan alanlarınızı kaplamak ve görselleştirmek için üretilen çimento esaslı olarak üretilen taş duvar kaplama iç ve dış cephe kaplamalarında en çok tercih edilen dekorasyon malzemesidir. Kimi zaman bir şömine duvarında kimi zaman dinlenmek için gittiğimiz Cafe duvarlarında taş duvar kaplamalarını görmüşsünüzdür. Doğal taşlardan ayırd edilemeyecek kalitede imal edilen bu taş duvar kaplamaları. Çimento, pomza, kum ve boya pigmetlerinin karışımı sonucunda fabrikalarda üretilmektedir. Ülkemizde taş duvar kaplama 20-25 senedir iç ve dış cephe duvarlarımızı süslemektedir. Üretimi bir o kadar zahmetli olan taş duvar kaplama uygulama aşamalarıda bir o kadar zor ve deneyim gerektirmektedir.
Her yöreye ait farklı doğal taş yapısı mevcuttur. Ülkemizde en çok tercih edilen taş duvar kaplama ürünleri arge edilerek 9 farklı doku ve 100 den farklı renk seçeneğiyle sizlerin kullanımına sunulmuştur. Bu seçenekler içerisinde bölgenize ve kendi zevk yapınıza uygun taş duvar kaplama ürünlerinden seçerek kendi dekorasyonunuzu belirleyebilirsiniz.

Taş Duvar Nedir ?


Taş duvar kaplama eski tarihi yapılarda bina duvar örme ve bahçe istinat duvarları ve temel duvarlarında kullanılmaktaydı. Günümüzde taş duvar hem maliyetli hem de usta bulmakta zorlanılmaktadır. Bu nedenle taş duvar kaplama olarak fabrikalarda üretilen ve kutular halinde son kullanıcılara teslim edilen ürünler tercih edilir hale gelmiştir.
Doğal taş duvar ile örme uygulaması için bir usta ortalama gün içerisinde 2-3 m2 taş işleme yapabilirken. Taş duvar kaplama ürünlerinde gün içerisinde 15 m2 gibi bir alan kaplayabilmektedir. Hem ürüne ulaşmak hemde uygulama kolaylığından kaynaklı günümüz mimarisinde taş duvar kaplamaları en çok tercih edilen üründür.
Mimari yapıya uygun olarak seçilen taş duvar kaplama modelleri ile bazen bir villanın dış cephesinde bazen de istinat duvarlarında kullanılmaktadır. İç mekanlarda Tv üniyesi arkasında ve salon duvarlarında taş duvar kaplama uygulamalarına mutlaka denk gelmişsinizdir. Cafe, mağaza, kuaför, spor salonları ve vb işletmeler taş duvar kaplama uygulamalarıyla duvar dekorasyonlarını renklendirmektedir.

Taş Duvar Kaplama Fiyatları


Dekorasyonunuzu farklı ürün ve ürün grupları ile renklendirmek ve sıcak bir atmosfer yaratmak istiyorsanız taş duvar kaplama tam aradığınız bir üründür. Taş duvar kaplama fiyatları ve uygulama detayları için bizile iletişime geçebirsiniz. Bizi aramadan mutlaka uygulama yapmayı plandığınız duvarınızın en boy olarak ölçülerini almanızı tavsiye ederiz. Taş duvar kaplama fiyat ve tavsiyeler için yüzey alan ölçülerü ve duvarınızdaki klima, tv ünitesi gibi detaylarda önemlidir. Taş duvar kaplama fiyatları ortalama olarak 250 ila 350 TL arasında değişmektedir. Fabrikalarda üretilmekte olan taş duvar kaplama ürünleri mimari yapılarınız tam anlamıyla profesyonel olarak bitim sağlanması için köşe dönüş detaylarıda düşünülmüştür. Kolon ya da bina cephenizde kullanmayı düşünüyorsanız köşe dönüş uzunluklarıda taş duvar kaplama fiyatları verebilmemiz için önemlidir.

Taş duvar kaplama fiyatları ve uygulama detayları için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Taş duvar uygulama için usata ve uygulama keşif için mekanınızda inceleme yapabiliriz. Unutmayın iyi bir uygulama için iyi bir ekip ve en iyi ürün seçimi yapılmalıdır.